Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

NAUJAS HIBRIDO STILIUS

Visai netrukus pasirodys naujasis HR-V. Tai nuo ratų iki stogo visapusiškai atnaujintas kompaktiškas ir ypač erdvus kupė stiliaus visureigis su mūsų unikalia ir naujoviška hibridine sistema „e:HEV“. Sekite naujienas. 

* Galutinė serijinio modelio versija gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

Scroll

Trumpa naujienų apžvalga

Idealios linijos


Naujasis HR-V žengia didžiulį žingsnį ateities mobilumo link. Aiškios vientisos linijos sukuria naują drąsų siluetą, atspindintį tvirtą automobilio charakterį ir stilių.

Nereikia įkrauti


Mūsų išmanioji savaime įsikraunanti hibridinė sistema „e:HEV“ užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją ir įkvepiančią dinamiką, kurią galite iš tiesų pajusti.

Erdvės pojūtis


HR-V salono erdvė yra didžiausia klasėje. Mūsų unikalios konstrukcijos sėdynių sistema „Magic Seats“ suteikia dar daugiau galimybių lanksčiai pritaikyti salono erdvę pagal savo kasdienius poreikius.

Gaivaus oro gurkšnis


Erdvumo pojūtį salone sustiprina HR-V įrengta nauja oro difuzijos sistema, sukurianti gaivų oro srautą aplink Jus ir Jūsų keleivius.

KURIAME ATEITĮ

Mes siekiame dovanoti vairavimo džiaugsmą ir prisidėti prie švaresnės ateities kūrimo mažindami taršos lygį, tačiau nė kiek nepakenkdami automobilių dinamikai. Naujasis HR-V – dar vienas žingsnis į priekį įgyvendinant šį mūsų siekį ir svajonę iki 2022 m. visiškai elektrifikuoti savo modelius.

* Galutinė serijinio modelio versija gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.