Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

GYVYBINGAS IR PAKLUSNUS

NAUJASIS „HONDA Jazz Hybrid“

DEGALŲ SĄNAUDOS

4,5 – 4,8 l/100 km / WLTP

CO2 KIEKIS

102–110 (g/km) / WLTP

Scroll

„Jazz“ siūlo tris važiavimo režimus – elektrinį, hibridinį ir vidaus degimo variklio, kurie sklandžiai perjungiami priklausomai nuo važiavimo sąlygų, užtikrinant maksimalų našumą efektyviausiu būdu. Tiesiog šokite į vidų, spustelėkite paleidimo mygtuką ir pirmyn!

DVI RŪŠYS

Ta pati hibridinė sistema, tačiau skirtingi charakteriai.

Dėl sklandaus ir nepertraukiamo tiesioginės pavaros veikimo kiekviena kelionė teikia tikrą malonumą. Automobilis net imituoja pavaros keitimo garsą, kad galėtumėte pajusti pavarų perjungimą.

PAŽANGI SAUGOS ĮRANGA

Naujieji „Jazz“ modeliai: saugos įranga yra neatsiejama standartinės komplektacijos dalis.

Jūsų ir jūsų keleivių saugumui užtikrinti naujieji „Jazz“ automobiliai komplektuojami su mūsų naujausiu pažangių pagalbinių vairuotojo sistemų paketu „Honda SENSING“.

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema
Nustačiusi susidūrimo su transporto priemone ar pėsčiuoju pavojų, ši sistema įspėja apie tai vairuotoją ir sumažina automobilio greitį, kad būtų maksimaliai sušvelnintas bet koks smūgis. Dabar mūsų patobulinta sistema gali aptikti pėsčiuosius ir dviratininkus tamsiu paros metu, kai nėra gatvės apšvietimo, ir net įjungti stabdžius, kai artėjančios transporto priemonės kerta automobilio trajektoriją ar pasuka jo važiavimo kryptimi.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema
Kai automobilis keičia judėjimo trajektoriją nerodydamas posūkio signalo, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalais, kad jis atkreiptų į tai dėmesį ir imtųsi atitinkamų veiksmų.

Kelio ženklų atpažinimo sistema
Kelio ženklų atpažinimo sistema fiksuoja kelio ženklus ir perduoda informaciją ekrane.

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema
Ši sistema palengvina vairavimą, ypač važiuojant greitkeliu, padėdama išlaikyti automobilį eismo juostos centre. Kai įjungiamas posūkio signalas, sistema išjungiama.

Išmanusis greičio ribotuvas
Jis automatiškai kontroliuoja jūsų automobilio greitį pagal nustatytą greitį arba kelio ženklų rodomą greičio apribojimą.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimo važiuojant mažu greičiu funkcija
Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Kai transporto priemonė gretimoje eismo juostoje rengiasi įsirikiuoti priešais jus, jūsų „Honda“ atpažįsta šį ketinimą ir automatiškai pakoreguoja greitį. Nustatytas greitis atstatomas tik praėjus pavojui. Sekimo mažu greičiu funkcija fiksuoja priekyje sustojusią transporto priemonę ir, jei vairuotojas nenuspaudžia stabdžio pedalo, automatiškai sumažina greitį ir sustabdo automobilį.

Automatinė tolimųjų šviesų sistema
Ši sistema fiksuoja priekyje bei priešais jus važiuojančias transporto priemones ir automatiškai įjungia tolimąsias arba artimąsias šviesas.