UŽDEGANTIS DINAMIŠKUMAS

Tamsių spalvų sportinė tema plėtojama ir salone. Salonas su garsiąja sėdynių sistema „Magic Seats“ išsiskiria kombinuota odos su tekstile apdaila. Šie sprendimai sukuria komfortišką ir ergonomišką aplinką.

 
Scroll

Naujo tipo visureigis.

Dinamiškos važiavimo savybės ir naujas išraiškingas sportiškas dizainas – „HR-V Sport“ siūloma vairavimo patirtis daro tokį pat įspūdį, kaip ir jo išvaizda.

TAMSUS IR RYŠKUS

Naujasis „HR-V Sport“ sukurtas būti dėmesio centre.

Šis lengvas ir kompaktiškas sportinio kupė stiliaus visureigis komplektuojamas su žaibiškos reakcijos 182 AG 1,5 l VTEC TURBO varikliu. Sklandžiai veikiantis ir galingas variklis, montuojamas su 6 pavarų mechanine arba 7 pavarų bepakope automatine (CVT) transmisija, dovanoja jaudinančių vairavimo potyrių.

Charizmatišką HR-V charakterį pabrėžia išraiškingos sportiškos linijos, kombinuotos odos su tekstile sėdynės ir žavingai atrodantys 18 colių matiniai juodi lengvojo lydinio ratlankiai. „HR-V Sport“ neįmanoma su niekuo supainioti – jo sportiškos priekinė ir galinė kėbulo plokštės, juodo tinklelio priekinės grotelės, juodi veidrodėlių gaubtai ir du išmetimo sistemos antgaliai atpažįstami visur.

 

 

GREITA REAKCIJA

Variklis su turbokompresoriumi yra tikras energijos užtaisas.

Galingas 182 AG 1,5 L VTEC TURBO variklis užtikrina neįtikėtiną traukos jėgą. Užburiantis greičio didinimas sukelia tikrą priklausomybę. Kartu su pažangiomis technologijomis, tokiomis kaip mūsų pagalbinė manevravimo sistema („Agile Handling Assist“), efektyvūs amortizatoriai, taip pat kintamojo pavarų perdavimo skaičiaus nustatymais leidžia mėgauti įkvepiančiu sportišku ir energingu važiavimu.

 
 

NUOLATINIS RYŠYS

„HR-V“ visureigyje montuojama mūsų naujoji „Honda CONNECT“ sistema

Ji leidžia klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais.

Asmeninis pradžios ekranas
Jūs galite pritaikyti 7 colių „Honda CONNECT“ jutiklinį ekraną pagal savo skonį, pasirinkdami mėgstamas nuotraukas. Be to, galite lengvai pasiekti mobiliojo telefono adresų knygelę ir valdyti sistemą balso komandomis.

 „Bluetooth“
Intuityviai valdomas jutiklinis ekranas leidžia naudotis visomis mobiliojo telefono funkcijomis per „Bluetooth™“. Be to, įrengtos „WiFi“, USB ir HDMI™ jungtys, kad galėtumėte patogiai prisijungti prie interneto ir klausytis muzikos kelyje.

 

AHA programa taip pat leidžia mygtuko spustelėjimu prisijungti prie įvairių radijo stočių ir savo mėgstamų socialinių tinklų.