Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

NAUJASIS „HONDA e“

TAI NE PROTOTIPAS!

Scroll

100% ELEKTRINIS

Į ateitį keliaukite su švaria energija. Sportiškas elektromobilis paklūsta akimirksniu! Su judriu ir kompatišku „Honda e“ vairuoti mieste - vienas malonumas!

SUKURTAS JUMS

„Honda e“ meta iššūkį įprastiems automobiliams! Erdvus, lengvas, praktiškas, patogus - bet kartu - nepakartojamas!

SAVITAS STILIUS

Technologijos dovanoja vairavimo džiaugsmą.

Tylus, sklandus bei rafinuotas važiavimas ir žaibiškas pagreitėjimas reikiamu momentu – „Honda e“ viduje aplink specialiai sukurtą važiuoklę telkiasi daug pažangių technologijų. Automobilį varo galingas elektrinis variklis, valdomas vienu pedalu.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE VAŽIAVIMO SAVYBES

ŽMOGIŠKASIS RYŠYS

„Honda e“ – ypatingas kūrinys, pagrįstas į žmogų orientuota mūsų inžinerijos koncepcija. Sklandus vairuotojo ir automobilio ryšys palaikomas per pažangias išmaniąsias technologijas.

EFEKTINGOS LINIJOS

Tyras dizainas.

Minimalizmas ne tik pagražina automobilio išvaizdą, bet ir pagerina jo efektyvumą. Elegantiškos linijos ir išmaniosios technologijos išskiria "Honda e" iš kitų.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE DIZAINĄ

BATERIJOS ĮKROVIMAS

Savo „Honda e“ energijos atsargas papildykite naudodami originalų „Honda“ įkrovimo įrenginį.

„Honda“ įkrovimo įrenginys užtikrina greitą ir patikimą jūsų „Honda e“ įkrovimą. Be to, nutrūkus elektros tiekimui, jis gali automatiškai atnaujinti įkrovimo procesą. Įkrovimo įrenginyje įrengta identifikavimo sistema, kuri leidžia nustatyti, kas gali naudotis įkrovikliu.

Sekite naujienas apie kitus originalius „Honda“ aksesuarus, siūlomus naujajam „Honda e“.