NAUJASIS „HONDA e“

ELEGANTIŠKAS IR ŠIUOLAIKIŠKAS

Scroll

TOBULA FORMA

Kai idėjos susijungia į visumą.

„Honda e“ kūrėme kritiškai vertindami kiekvieną detalę. Ar galime panaudoti kitokius priekinius ir galinius žibintus? Kur įrengti posūkių signalus? Kaip pagerinti aerodinamiką? Šis unikalus automobilis – mūsų pastangų ieškant atsakymų į visus šiuos klausimus vaisius. Tai tobula forma. Smagus vairuoti, saugus ir patrauklus „Honda e“ įkūnija šiuolaikines vertybes, parodydamas, kaip vairuojame šiandien ir rytoj.

VIENA VISUMA

Dizainas - tai ne gražių detalių suma. Svarbu, kaip jos dera tarpusavyje.

Priekiniai žibintai, radaras ir vaizdo kamera sujungti į vieną bloką. Šie elementai taip pat sujungti ir gale. 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai turi specialius gaubtus, kurie apsaugo nuo stabdymo metu susidarančių dulkių, todėl jūsų „Honda e“ automobilis ilgiau išliks švarus.

KELIONĖS BE SUVARŽYMŲ

Miestas yra perkrautas ir perpildytas. „Honda e“ – visiška jo priešingybė.

Design - Split Content Top

Įlipę į erdvų „Honda e“ saloną akimirksniu atitrūksite nuo miesto šurmulio. Rami, šviesi ir erdvi interjero aplinka primena poilsio kambarį.

Laisvės pojūtis
Salonas atrodo dar platesnis, nes nėra centrinės konsolės. Įsitaisius patogiose sėdynėse ir žiūrint į platų prietaisų skydelį atrodytų tarsi keliautumėte erdvėje.

Komfortiška keleivių aplinka
Nepaprastai erdviame „Honda e“ salone patogiai jaučiasi visi keleiviai. Salono gale palikta daug vietos keleivių kojoms. Tai vienas erdviausių automobilių mažų automobilių segmente.


Patogiame „Honda e“ salone komplektuojamos sėdynės su melanžinio audinio apmušalais.

Salono apdaila išbaigia visus vidaus dizaino sprendimus ir sukuria poilsio kambario įspūdį.

GYVENIMO SPALVOS

Ramus ir santūrus, tamsus ir griežtas, o gal ryškus ir sportiškas? Išrinkite „Honda e“ spalvą pagal savo skonį ir gyvenimo būdą.