Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

HONDA CR-V

DAUGIAU NEI NEPAPRASTAS

Scroll

Nuotykiai nesibaigia

Nuostabu, kiek inovatyvių idėjų buvo įgyvendinta viename automobilyje. Stilingas ir erdvus „CR-V“ patenkins jūsų norą keliauti ir suteiks jums atradimų laisvės bei lankstumo.

DAUGIAU GALIOS

3

varikliai

pasirinkti iš

Kad ir koks būtų jų greitis

4

komplektacijos

pasirinkti iš

Pasirinkite savo naujojo CR-V spalvą

Išskirkite savo CR-V – kaip tik norite. Šviesi ir vientisa arba tamsi ir įmantri, sodri arba metaline spalva – išsirinkite savo atspalvį, kuris pats viską pasakytų.

Pažvelkite iš arčiau

Pažangesnė gamyba. Pažangesnis dizainas. Ir pažangesnė technologija. CR-V suteikia puikių minčių, kaip leistis į dar įdomesnius nuotykius kelyje. Kur norėtumėte nuvykti šį kartą?

ATSIPALAIDUOKITE PRIE VAIRO

Ši aplinka leidžia atsipalaiduoti, todėl joje keliauti bus tikras malonumas ir vairuotojui, ir keleiviams. Pirmiausia jums patiks aukšta sėdynių padėtis, daug vietos kojoms ir visame automobilyje naudojamos aukštos kokybės medžiagos.

Viskas, ką turite žinoti

Išmanusis daugiafunkcis informacinis ekranas (i-MID) neleis atsilikti nuo naujienų, kad ir kur keliautumėte. Juo lengva naudotis valdant ant vairo įrengtais valdikliais. Šiais valdikliais, kartu su „Honda CONNECT“ jutikliniu ekranu valdoma pramogų sistema, galėsite viską išsamiai valdyti.

PATS SAUGIAUSIAS CR-V

Be stilingo dizaino, CR-V pasižymi ir sudėtingais inžineriniais saugos sprendimais, kurie šiam modeliui pelnė pirmąjį „Euro NCAP“ penkių žvaigždučių įvertinimą.

Sumani apsauga
Kaklo sužalojimo sušvelninimo sistema sugeria dalį susidūrimo metu keleiviams tenkančio smūgio ir padeda iki minimumo sumažinti kaklo sužalojimo sunkumą.

Pažangios oro saugos pagalvės

Priekinėse oro saugos pagalvėse naudojamas dviejų pakopų išskleidimo įtaisas, kuris leidžia išskleisti oro saugos pagalves pagal smūgio stiprumą. Šoninės užuolaidinės oro pagalvės apsaugo vairuotoją ir keleivius įvykus šoniniam susidūrimui.

Adaptyvus elektrinis vairo stiprintuvas (MA-EPS)
Sistema, kuri aptinka nestabilumą sukant ar stabdant slidžiame kelyje ir automatiškai paragina vairuotoją pasukti vairą reikiama kryptimi.

 

 

 

 

 

 
 

Avarinio stabdymo sistema (ESS)
Sistema automatiškai aktyvina stabdžius ir įjungia avarinio signalo šviesas, kai aptinka avarinio stabdymo situaciją, ir taip įspėja iš paskos važiuojančias transporto priemones dėl staigaus automobilio stabdymo.

Taip pat pasirūpinome pėsčiųjų saugumu
Naujojo CR-V priekio konstrukcija suprojektuota taip, kad susidūrimo su pėsčiuoju atveju geriau sugertų energiją.

 

 

 

 

Honda "SENSING"

Šiame paketui priklauso visos išmaniojo vairuotojo asistento paketo saugos funkcijos; kartu su susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema, išmaniąja prisitaikančia pastovaus greičio palaikymo sistema ir mūsų pagalbine eismo juostos palaikymo sistema.

 

PALAIKYKITE RYŠĮ

Kad ir kur keliautumėte savo CR-V automobiliu, niekada neprarasite ryšio su pasauliu.