Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

SIEKIANT TOBULUMO

Naujajame „CR-V Hybrid“ įkūnyta 20 metų „Honda“ patirtis kuriant ir tobulinant hibridus.

Scroll

Sukurtas mėgautis lengvu vairavimu

Naujasis „CR-V“ su „Honda Hybrid Performance“ sistema.

TIESIOGINIS RYŠYS

„CR-V Hybrid“ parenka optimalų režimą, kad visuomet būtų užtikrinta greita reakcija ir efektyvus važiavimas.

Jame montuojamas Atkinsono tipo 2,0 l benzininis variklis ir du elektriniai varikliai (vienas varomasis, kitas kaip generatorius), kurie įgalina tris važiavimo režimus – benzininio variklio, elektrinį ir hibridinį.
„CR-V“ neturi standartinės transmisijos – jam būdingas vienas fiksuotas perdavimo skaičius, užtikrinantis sklandų galios srauto perdavimą ir suteikiantis vairuotojui daugiau pasitikėjimo. Tai hibridas, kurį galite pajusti.

SPRENDIMŲ AUTONOMIJA

Išmanioji „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema užtikrina išskirtinę dinamiką ir efektyvumą.

Dėl įrengtos i-MMD sistemos automobilis visuomet važiuoja naudodamas energiją pačiu efektyviausiu būdu. Tai reiškia, jog „CR-V Hybrid“ iš vieno į kitą sklandžiai perjungia tris režimus – elektrinį, hibridinį ir benzininio variklio. Kai įsijungia elektrinis važiavimo režimas, pasigirsta įspėjamasis garso signalas – automobilis ypač tyliai rieda. Tam tikromis sąlygomis rankiniu būdu galite pailginti važiavimo elektriniu režimu trukmę – tereikia spustelėti EV režimo mygtuką ant prietaisų skydelio. Sportinis režimas suteiks dar daugiau emocijų, leisdamas mėgautis dinamiškesniu vairavimu.

Pagal Atkinsono degimo ciklą dirbantis 2,0 l benzininis variklis veikia kartu su dviem elektriniais varikliais (vienas yra varomasis, o kitas atlieka generatoriaus funkciją). Jų veikimą kontroliuoja „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema.

 

TRIJŲ REŽIMŲ EFEKTYVUMAS

„CR-V“ sklandžiai įjungia reikiamą važiavimo režimą.

LENGVAS VALDYMAS

Mėgaukitės vairavimo malonumais, leisdami „Honda CR-V“ parinkti dinamiškiausią ir efektyviausią būdą kelionės tikslui pasiekti.

Dėl įrengtos naujoviškos sistemos benzininis variklis gali kuo dažniau veikti optimalios galios diapazone. Šie privalumai kartu su ECON režimu užtikrina išskirtinę automobilio ekonomiją.

Važiavimo režimas pasirenkamas transmisijos mygtuku ant konsolės.

Tam tikrais atvejais „CR-V“ naudoja visus tris variklius, kad būtų pasiektas maksimalus našumas – triguba galia, kartu užtikrinant minimalias degalų sąnaudas.

SAUGUMO
STANDARTAS

„Honda SENSING“ – tai modernių sistemų komplektas, skirtas apsaugoti jus ir jūsų keleivius.

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema
Nustačiusi susidūrimo su transporto priemone ar pėsčiuoju pavojų, ši sistema įspėja apie tai vairuotoją ir sumažina automobilio greitį, kad būtų maksimaliai sušvelnintas smūgis.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema
Kai automobilis ima krypti iš eismo juostos nerodydamas posūkio signalo, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalais, kad jis atkreiptų į tai dėmesį.

Apsaugos krypstant iš kelio sistema
Kai ant priekinio stiklo įrengta kamera užfiksuoja automobilio nukrypimą iš kelio, sistema, naudodamasi elektriniu vairo stiprintuvu, švelniai pakoreguoja važiavimo kryptį, kad automobilis išliktų savo eismo juostoje. Tam tikromis sąlygomis sistema gali ir stabdyti.

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema
Ši sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje važiuojant greitkeliu – vairuotojui nereikia atlikti pernelyg daug korekcinių vairo judesių ir įdėti daug pastangų.

Kelio ženklų atpažinimo sistema
Kelio ženklų atpažinimo sistema fiksuoja kelio ženklus ir perduoda šią informaciją ekrane. Vienu metu gali būti rodomi du ženklai.

Išmanusis greičio ribotuvas
Reguliuojamo greičio ribotuvo veikimas sumaniai susietas su kelio ženklų atpažinimo sistema: greičio apribojimas automatiškai nustatomas pagal kelio ženklų atpažinimo sistemos pateiktą informaciją.

Išmanioji adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema
Ši sistema fiksuoja lygiagrečia eismo juosta važiuojančią transporto priemonę, kuri ketina įsirikiuoti priešais jus, ir iš anksto pakoreguoja jūsų automobilio greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą tarp jūsų ir priekyje važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti važiavimo greičio.