Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

Scroll

„HONDA“ HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA – „E:HEV“

Nereikia prijungti prie tinklo


„CR-V“ yra savaime įsikraunantis hibridas, todėl jo įkrauti iš tinklo ar planuoti keliones su įkrovimo stotelėmis nereikia – važiuojant jis pats gamina energiją.

Žemas taršos lygis


Pažangi hibridinė technologija užtikrina ne tik mažesnį į aplinką patenkančių teršalų kiekį, bet ir mažesnes eksploatacines išlaidas, nes taupo degalus.

Degalų ekonomija


„CR-V“ hibridas – ekonomiškas visureigis. Pavyzdžiui, mūsų „Elegance“ komplektacijos modelis su pilnu baku gali įveikti iki 859 km atstumą.

*Remiantis kombinuotų degalų sąnaudų skaičiumi.

Sklandžiai perjungiami važiavimo režimai


Išmanieji „CR-V“ važiavimo režimai kelionės metu persijungia automatiškai, todėl įvairiomis važiavimo sąlygomis užtikrinamas maksimalus našumas.

STILIUS IR DINAMIKA

Susipažinkite su sportišku visureigiu „Honda CR-V Black Edition“, kuris ne tik suteikia jaudinančių vairavimo potyrių, bet ir traukia aplinkinių dėmesį, kad ir kur važiuotumėte. „Black Edition“ modeliams siūlomas „Crystal Black Pearl“ ir "Platinum White Pearl" kėbulo spalvos variantas.

IŠMANIEJI VAŽIAVIMO REŽIMAI

ATSISĖDUS UŽ HIBRIDO VAIRO

Dar vienas reikšmingas „Honda CR-V“ laimėjimas.

„Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema lemia ne tik įkvepiančias važiavimo savybes, bet ir išskirtinį efektyvumą. Penktosios kartos „CR-V“ su visiškai nauja važiuokle ir  aerodinamiškomis linijomis – tikras vairuotojo visureigis. Įlipus į saloną, pasitinka prabangi, rafinuota aplinka su pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojo technologijomis ir informacine bei pramogine sistema. Tai puikiai papildo kitus gerai žinomus „CR-V“ privalumus, tokius kaip komfortas, erdvumas ir universalumas.

Hibridinis „Honda CR-V“ modelis Product description

Pagal Atkinsono degimo ciklą dirbantis 2,0 l benzininis variklis veikia kartu su dviem elektriniais varikliais (vienas yra varomasis, o kitas atlieka generatoriaus funkciją). Jų veikimą kontroliuoja „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema, siūlanti tris važiavimo režimus: hibridinį, benzininio variklio ir elektrinį. Galima rinktis dviem arba keturiais ratais varomą versiją.

SALONO APLINKA

Atvėrę dureles, pateksite į tikrą prabangos pasaulį.

Netrukus įsitikinsite, kokia erdvi ir komfortiška salono aplinka. Tai išskirtinis „CR-V“ privalumas. Jūs trokšite tik vieno – greičiau leistis į kelią ir mėgautis vairavimo malonumais.

Ranka pasiekiama
Naudodamiesi vairuotojo informacijos sąsaja ant vairo įrengtu valdikliu arba balso komandomis, galite pasirinkti įvairias funkcijas, tarp jų SMS žinučių ir el. laiškų rodymą, garso sistemos informaciją, telefono adresatų duomenis ir net informaciją apie automobilio techninę priežiūrą.

Per visą salono plotį driekiasi minkšta apdaila su dailiomis siūlėmis.

Spalvotame TFT ekrane vairuotojas gali matyti visą svarbią informaciją.

IŠRAIŠKINGOS
LINIJOS

Hibridas dar niekuomet nebuvo toks patrauklus savo važiavimo savybėmis ir išvaizda.

Penktosios kartos „Honda CR-V“ būdinga išskirtinė forma: elegantišku paprastumu pasižymintis dizainas yra ir stilingas, ir funkcionalus. Šie dizaino sprendimai padeda kontroliuoti oro srautą kėbulo apačioje, užtikrindami geresnę degalų ekonomiją, mažesnį oro pasipriešinimą ir žemesnį triukšmo lygį. Minėtinas ne tik funkcionalumas, bet ir bendras efektingas vaizdas: „Honda CR-V Hybrid“ išsiskiria visur, kur bevažiuotų.

Bekontakčiu būdu atidaromos bagažinės durelės
Elektra valdomas bagažinės dureles galima nustatyti taip, kad jos atsidarytų iki norimo aukščio. Tai ypač aktualu, kai jas reikia greitai atidaryti automobilių stovėjimo aikštelėje arba garaže su žemomis lubomis. Be to, toks atidarymo būdas labai praverčia, kai užimtos rankos. Tereikia mostelėti koja po galiniu bamperiu – subtilu ir paprasta.

Galite lengvai atidaryti bagažinę net kai užimtos abi rankos – tiesiog mostelėkite koja po bamperiu.

DERAMA IŠVAIZDA

Tegul jūsų „CR-V Hybrid“ išsiskiria gatvėje – suteikite jam individualų braižą. Šviesi ir ryški arba tamsi ir rafinuota, gryna arba metalo blizgesio – išsirinkite spalvą, kuri nepaliktų abejingų.

 

Išsirinkite savo naujojo „CR-V Hybrid“ išorės spalvą.

 

APŽIŪRĖKITE „HONDA CR-V HYBRID“ IŠ VISŲ PUSIŲ

Šis išraiškingas ir sportiškas visureigis pasirengęs kelionėms iš vidaus ir iš išorės, kad ir kokiu rakursu žiūrėtum.

PALAIKYKITE RYŠĮ

Naudodamiesi informacine ir pramogine sistema „Honda CONNECT“, galite klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais.

„Bluetooth®“ sąsaja arba USB jungtis leidžia naudotis išmaniajame telefone esančia informacija ir grojaraščiais. Per „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto™“ galima stebėti telefono sąsają 7 colių jutikliniame ekrane ir naudotis skambinimo bei žinučių siuntimo ir skaitymo funkcijomis.

Daugiau ryšio galimybių
Gamykloje įrengtas AHA™ garso grotuvas su interneto prieiga taip pat leidžia prisijungti prie mėgstamų muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų.

Jutikliniame 7 colių ekrane galite lengvai valdyti visas funkcijas, padedančias palaikyti ryšį su pasauliu.

Aiškiai matomas piktogramas galima pasirinkti vos į jas dirstelėjus.

Naudodamiesi palydovine navigacijos sistema, niekuomet neprarasite orientacijos.

JŪSŲ ASMENINIS „CR-V HYBRID“

Suteikite individualų braižą.

Yra daug galimybių suteikti savo „CR-V Hybrid“ šiek tiek individualumo. Jūsų pasirinkimui siūlome platų atskirų priedų asortimentą, taip pat specialios paskirties aksesuarų komplektą. Šios detalės išryškins individualų jūsų automobilio charakterį.