Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

NAUJASIS „HONDA CR-V“

ATNAUJINTAS VISAIS ASPEKTAIS

Visiškai naujas CR-V

Aukštesnis lygis
Didesnis funkcionalumas

JŪSŲ ASMENINĖ ERDVĖ

PRANOKSTA SAVO KLASĖS ATSTOVUS

1756-

l talpos bagažinė

Dabar

galima rinktis septynvietę versiją

 

Scroll

IŠTIRKITE ATVIRAS TERITORIJAS

Sukurtas daug dėmesio skiriant komfortui.

Atnaujinto dizaino „CR-V“ su elegantiškomis, grakščiomis linijomis niekuomet neliks nepastebėtas. Ne mažiau įspūdingas ir jo interjeras: prabangus ir erdvus salonas, kuriame yra ir daug laisvos vietos kojoms, maloniai nuteiks kiekvieną keleivį. Bet kokia kelionė „CR-V“ automobiliu teikia tikrą džiaugsmą. Be to, padidinus krovinių skyriaus erdvę, juo galima lengvai gabenti stambius daiktus. 

Visapusiškai įrengtas visureigis.

Ištobulintos funkcijos salone ir elegantiškos, grakščios išorės linijos išryškina dinamišką „CR-V“ charakterį.

DERAMA IŠVAIZDA

Tegul Jūsų „CR-V“ išsiskiria gatvėje – suteikite jam individualų braižą. Šviesi ir ryški arba tamsi ir rafinuota, gryna arba metalo blizgesio – išsirinkite spalvą, kuri nepaliktų nė vieno abejingo.

VAROMOJI JĖGA

Pritaikytas tolimoms kelionėms.

Mūsų pažangus 1,5 l VTEC TURBO variklis, komplektuojamas su 6 pavarų mechanine arba 7 pavarų CVT automatine transmisija, lemia išskirtines važiavimo charakteristikas. Galios agregatas ir nauja važiuoklė suteikia dinamiško bei sportiško vairavimo potyrių. Keliaudami naujuoju „CR-V“ būsite apsupti išskirtinio komforto. Pasirinkite maršrutą ir pirmyn!

EFEKTINGAS STILIUS

Atnaujintu elegantišku ir moderniu dizainu išsiskiriantis naujos kartos visureigis išsaugojo „CR-V“ dvasią. Naujas modelių asortimentas pranoks visus Jūsų lūkesčius.

GEROS SAVIJAUTOS OAZĖ

Aplinka, kurioje gera būti.

Įsitaisę mūsų sėdynėse su minkštos odos ar prabangaus audinio apmušalais, iškart suprasite, ką norime pasakyti. Jausitės saugiai ir patogiai. Įdėmiau apžiūrėję visą „CR-V“ saloną, pastebėsite, kiek daug jame yra kitų pažangių sprendimų. 

Stilingi akcentai Salono įrangą, pavyzdžiui, ventiliacines angas, vairo apdailą, durelių rankenėles ir klimato kontrolės sistemos valdymo skydelį, išryškina iš naujų, modernių medžiagų pagamintos patrauklios detalės.

Jūsų reikmėms pritaikoma konsolė
Universali centrinė konsolė gali būti nustatyta į tris padėtis. Visiškai ją atidarius, atsiveria erdvus skyrius, kuriame galima laikyti vieną ar du didesnius daiktus. 

Važiuojant pro atidaromą stiklinį stogą galima geriau užčiuopti išorinio pasaulio pulsą.

Antrosios eilės 60:40 santykiu dalijamas sėdynes galima lengvai nulenkti vienu judesiu, suformuojant lygų pagrindą. Tai ypač aktualu norint padidinti automobilio krovinių skyrių.

Magiškas septynetasNaujajame „CR-V“ įrengtos vienu judesiu lengvai nulenkiamos galinės sėdynės. Be to, tam tikriems benzininiams modeliams siūloma papildoma trečioji eilė su dviem sėdynėmis. Nenaudojamas sėdynes galima visiškai nulenkti – jos susilieja su bagažinės grindimis. 

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS VALDYMAS

Viskas po ranka.

Tiesiai priešais savo akis spalvotame TFT ekrane vairuotojas gali matyti visą svarbią informaciją. Tai vairuotojo informacijos sąsaja, kuri tiesiogiai pateikia pagrindinius duomenis vairuotojui. 

Ekrane
Lengvai naudodamiesi vairuotojo informacijos sąsaja ant vairo įrengtu valdikliu arba balso komandomis, galite pasirinkti įvairias funkcijas, tarp jų SMS žinučių ir el. laiškų rodymą, garso sistemos informaciją, telefono adresatų duomenis, informaciją apie visų varomųjų ratų sistemos būseną ir net apie automobilio techninę priežiūrą.

Daugiafunkcis vairas
Vairuotojo informacijos sąsajos privalumus papildo valdikliai ant vairo, kuriais galima reguliuoti kitas funkcijas, pavyzdžiui, garso sistemos garsumo, adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo bei važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistemų nustatymus. Aukščiausio lygio modeliuose komplektuojamas šildomas vairas, kuris leidžia pamiršti visus nepatogumus vairuojant žiemą. 

Tiesiog slinkite ir pasirinkite reikiamą informaciją neatitraukdami rankų nuo vairo, kad išliktumėte susitelkę į kelią.

Papildytos realybės projekcinis ekranas pateikia pagrindinę informaciją, kurią vairuotojas gali matyti neatitraukdamas akių nuo kelio.

DAR PATRAUKLES
NIS

Mūsų naujos kartos „CR-V“ modelis bus komplektuojamas su nauju pažangiu hibridiniu galios agregatu.

Pasaulyje populiarus visureigis su išmaniąja pažangia hibridine sistema dabar bus dar geriau pritaikytas prie dabartinių važiavimo sąlygų. Ši sistema leis mėgautis sklandžiomis ir įkvepiančiomis kelionėmis, kad ir kokį maršrutą pasirinktumėte, džiugindama sportinėmis važiavimo charakteristikomis, išskirtine ekonomija ir mažais taršos rodikliais. 

PALAIKYKITE RYŠĮ PER „HONDA CONNECT“

Naudodamiesi informacine ir pramogine sistema, galite klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais.

„Bluetooth®“ sąsaja arba USB jungtis leidžia naudotis išmaniajame telefone esančia informacija ir grojaraščiais. Per „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto™“ galima stebėti telefono sąsają 7 colių jutikliniame ekrane ir naudotis skambinimo bei žinučių siuntimo ir skaitymo funkcijomis. 

Jutikliniame 7 colių ekrane galite lengvai valdyti visas funkcijas, padedančias palaikyti ryšį su pasauliu.

Daugiau ryšio galimybių
Gamykloje įrengtas „Aha™“ garso grotuvas su interneto prieiga taip pat leidžia prisijungti prie mėgstamų muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų.