Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

PASITIKITE DINAMIŠKĄ MODERNŲ „JAZZ“ IR SPORTINĮ, AKTYVIAM GYVENIMO BŪDUI PRITAIKYTĄ „JAZZ CROSSTAR“. LAIKYDAMIESI SAVO PAŽADO ELEKTRIFIKUOTI SAVO AUTOMOBILIUS, ŠIUOSE MODELIUOSE ĮRENGĖME HIBRIDINĘ DVIEJŲ VARIKLIŲ SISTEMĄ, KAD JIE ŽAIBIŠKAI JUMS PAKLUSTŲ IR DŽIUGINTŲ SKLANDŽIU BEI EFEKTYVIU VAŽIAVIMU.

NAUJAS ETAPAS

Scroll

NEDIDELI, BET EFEKTINGI

Susipažinkite iš arčiau su naujaisiais „Honda Jazz“ ir „Honda Jazz Crosstar“ automobiliais.

Naujojo „Jazz“ širdis – nauja hibridinė sistema. Dėl nepertraukiamo galios perdavimo šis automobilis pasižymi greita reakcija, dėl šiuolaikinės tiesioginės pavaros transmisijos ir ištobulinto komfortiško salono jis leidžia mėgautis sklandžiu važiavimu, o dėl įdiegtų naujausių teršalų kiekį ir degalų sąnaudas mažinančių technologijų jis yra ypač efektyvus. Trumpiau tariant, jis siūlo saugias keliones ir optimalų našumą.

 

 

PLATUS PASIRINKIMAS

Nors naujieji „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ yra varomi to paties pažangaus hibridinio galios agregato, tačiau kiekvienas jų turi savo individualų charakterį. Tikrasis jų grožis atsiskleidžia važiuojant. Tai suprasite vos pajudėję iš vietos, nesvarbu, kurį modelį pasirinktumėte – rafinuotą „Jazz“ ar aktyviam gyvenimo būdui pritaikytą „Crosstar“.

 

RYŠIO TECHNOLOGIJOS
Salone puikuojasi naujausios ryšio ir informacinės bei pramoginės technologijos. Nauja „Honda CONNECT“ sistema komplektuojama su devynių colių jutikliniu ekranu, skaitmeniniu radiju (DAB), „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto“. Negana to, „My Honda+“ programėlė jūsų išmaniajame telefone gali siųsti informaciją apie lankytinas vietas į palydovinę navigacijos sistemą ir atlikti nuotolinio valdymo pulto funkciją užrakinant ir atrakinant automobilį (teikiama ne visose rinkose).

NAUJAS SAUGUMO LYGIS
Į naujųjų „Honda Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ komplektaciją įtrauktas naujos kartos pagalbinių vairuotojo ir saugos sistemų paketas „Honda SENSING“. Šis paketas įdiegtas visose automobilio komplektacijose. Jis apima susidūrimo sušvelninimo stabdant, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės, taip pat nematomų zonų stebėjimo ir kitas jūsų bei jūsų artimųjų saugumą užtikrinančias sistemas.

 

MALONI APLINKA

Naujasis „Honda Jazz“ ir iš vidaus, ir iš išorės atrodo šiuolaikiškai.

Nauja perspektyva
Naujuosiuose „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ automobiliuose atsiveria panoraminis kelio vaizdas – tarsi viską matytumėte plačiaekraniame ekrane.  Geresnis matomumas ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo vairuojant, bet ir lemia didesnį saugumo lygį.

Išmanusis prietaisų skydelis
Prietaisų skydelyje galima greitai rasti visą reikiamą informaciją.  Vietoj įprastų rodmenų įrengtas paprastas naudoti horizontalus septynių colių TFT ekranas, sukuriantis erdvumo ir aukštos salono kokybės įspūdį.

 

Komfortiškos sėdynės
Priekinės sėdynės tapo platesnės ir patogesnės – savo nuovargį mažinančiomis savybėmis jos prilygsta limuzinų klasės automobiliuose montuojamoms sėdynėms.  Patobulinta juosmens atrama, taip pat palikta dar daugiau vietos kojoms ir taip erdviame salone.  Mūsų garsiosios galinės sėdynės „Magic Seats“ leidžia keisti erdvės išdėstymą pagal savo poreikius, kad būtų galima sutalpinti daugiau žmonių ar daugiau bagažo. „Jazz Crosstar“ sėdynių apmušalai yra atsparūs vandeniui, todėl ant jų neliks jokių jūsų aktyvaus gyvenimo pėdsakų. 

Aiškus vaizdas
Devynių colių centriniame „Honda CONNECT“ ekrane rodomos dažniausiai naudojamos programėlės, todėl jas galima lengvai ir greitai pasiekti. Patogumo sumetimais programėlės pagal kategorijas žymimos skirtingomis spalvomis.

 

HIBRIDŲ ATEITIS

Naujieji „Jazz“ hibridai – dar vienas žingsnis į priekį.

Hibridiniai automobiliai padės mums ilgainiui iki nulio sumažinti aplinkos taršą. Šio tikslo siekiame kiekviename naujame modelyje diegdami esminius patobulinimus, plėsdami savo hibridinių automobilių asortimentą ir toliau įgyvendindami savo elektrifikacijos strategiją.