ATEITIES AUTOMOBILIŲ MODELIAI IR KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

Kas slypi už kampo?

Jaudinantys naujiniai. Keletas gražių mažų staigmenų. O paskui keletas pritrenkiamų naujovių. Neįmanoma nesižavėti mūsų viliojančiais naujaisiais „Honda“ modeliais. (Tikimės, sutinkate dar šiek tiek palaukti, kad galėtumėte juos pavairuoti.)

NAUJIEJI „HONDA JAZZ“ HIBRIDAI.

Neįtikėtinai išmanūs automobiliai.

Į prekybos atrieda vikrūs, sklandžiai važiuojantys ir efektyvūs naujieji „Jazz“ bei „Jazz Crosstar“ su „Honda Hybrid Performance“ sistema.  Sekite naujienas apie šiuos įspūdingus modelius, papildančius augantį „Honda“ hibridų asortimentą.

 

NAUJAS
„CR-V“ ETAPAS

Mūsų perkamiausias visureigis su hibridine sistema.

2019 m. pradžioje prekybos salonus pasieks naujasis „Honda CR-V“ su pažangia hibridine technologija. „Honda Hybrid Performance“ sistema bus komplektuojama su išmaniąja „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) technologija. Taigi populiariausias pasaulyje visureigis taps dar paklausesnis.

 

Priešaky aiškus vaizdas

2025 m. du trečdaliai Europoje parduodamų automobilių bus su elektrifikuotais varikliais.

„Honda“ elektrinė ateities vizija

Pažvelkite

Mūsų tikslas aiškus: „Honda“ gamins hibridinius, įkraunamus hibridinius, akumuliatoriais ir kuro elementais varomus automobilius, kurie iki 2025 m. sudarys du trečdalius visų Europoje įmonės parduodamų automobilių; ir tai tik pirmasis iš daugelio žingsnių.