Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

CIVIC TYPE R

EVOLIUCIJA TĘSIASI

LENKTYNIŲ DVASIA

Scroll

Type R

Nežabota galia

Nežabota galia Sukurtas visiškai iš naujo, naudojant lenktynių trasai skirtas technologijas ir pažangią aerodinamiką, „Type R“ yra itin trokštamas hečbekas.

VISIŠKAS SPORTAS

Pulsuojanti galia, instinktyvus greitis.

Pagrindinės „Type R“, pagaminto naudojantis „Honda“ palikimu kuriant didelio galingumo automobilius, ypatybės panašios į naujojo 10-osios kartos „Civic“. Permąstytas nuo apačios iki viršaus, kad užtikrintų energingą ir labiausiai jaudinantį vairavimą trokštamu hečbeku kelyje ir lenktynių trasoje. Pasisveikinkite su galingiausiu, greičiau nei bet kada anksčiau įsibėgėjančiu, priekiniais ratais varomu automobiliu.

SUKURTAS IŠ SVAJONĖS

„Automobilius mylėjau nuo pat vaikystės.“

„Mūsų „Civic Type R“ vizija buvo užtikrinti manevringumą, kuriuo vairuotojai galėtų visiškai pasitikėti ir jaustųsi taip, tarsi automobilį galėtų vairuoti amžinai.“ Tai buvo svajonė, kuri išsipildė pagaminus „Type R“. Sukurtas, kad pasižymėtų aukštu komforto lygiu, neprilygstama salono erdve ir lenktynių trasos įkvėptu stiliumi, atitinkančiu geriausias savybes.

Honda Civic

TINKAMOS SPALVOS

Jūsų „Type R“ bus ryškus ir sportiškas, ar jums labiau patinka tamsesni ir šaltesni atspalviai? Išsirinkite spalvą dabar ir pamatykite, kaip jis atrodo.

PERGALĖ ERDVĖS LENKTYNĖSE

Tai ne iliuzija, tai tikra.

„Civic Type R“ pasižymi klasėje pirmaujančia salono erdve, žemu svorio centru, didesne erdve galvos srityje ir patrauklesne vairavimo padėtimi. Naujosios sportinės sėdynės su aukštais atlošais – specialios formos su patobulintais padėkliukais ir pagalvėlėmis – yra lengvesnės nei kada nors anksčiau „Type R“ sėdynės.

Didesnė talpa
Kai neklojate gumos lenktynių trasoje, „Type R“ galima išnaudoti ir praktiškai. Įsivaizduokite savaitgalį kelionėje su keliais draugais; didelėje „Type R“ bagažinėje tilps ne tik visi vairavimo reikmenys, bet ir savaitgalio krepšiai.

Specialiai „Type R“ perdarytos šios sportinės sėdynės užtikrina komfortą ir atramą visomis vairavimo sąlygomis.

„Type R“ vilioja paspausti savo žema sėdėjimo padėtimi ir akį traukiančiomis raudonomis salono detalėmis.

PASIRINKITE VAIRAVIMO STILIŲ

„Type R“ gali urgzti arba riaumoti, tai priklauso tik nuo jūsų nuotaikos.

ŽVĖRIES DANTYS

Greitesnis perjungimas iki pat aukščiausios pavaros ir atgal

„Civic Type R“ naujoji šešių pavarų mechaninė transmisija leidžia jums suteikti žvaliausią pagreitį. Šis automobilis sulaikys jūsų emocijas ir neleis joms prasiveržti.

Spartus perjungimas
Naujoji apsukų suderinimo valdymo sistema užtikrina bekompromisį, artimą ir pasitenkinimą teikiantį „Type R“ ryšį su vairuotoju. Ji progresyviai veikia visuose vairavimo režimuose, leisdama jums be pastangų ir perjungimo smūgių perjungti pavaras kaip tikram profesionalui.

Puikus tempas
Dėl puikaus visiškai naujos transmisijos ir variklio su turbokompresoriumi derinio galima labai greitai (per 5,7 s) įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h. Mėgaukitės, kol tai tęsiasi!

Jei pageidaujama naudoti „senovišką“ kulno ir pirštų techniką, apsukų suderinimą galimą išjungti.

Apsukų suderinimo funkcija leidžia greitai perjungti pavaras, naudojant visus tris vairavimo režimus.

SUBTILIOS DETALĖS

Dėl to „Type R“ yra lenktyninis automobilis kelyje.