Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

„Honda Civic 5D“

KELIAS Į ATEITĮ

Scroll

5 durelių hečbekas – atnaujintas iš pagrindų

Visų laikų sportiškiausias „Civic“ nudžiugins turbokompresoriaus suteikiama galia, nauja aptakia išvaizda ir klasėje erdviausiu salonu.

SALONO VAIZDAS

Sportiškumo jausmas neapleidžia ir viduje būtent dėl tokių dizaino elementų kaip apšviečiamos skaitmeninės skalės, lengvojo lydinio pedalai ir oda aptrauktas vairaratis. Be to, salone jausitės ypač patogiai dėl daugybės vietos kojoms, kokybiškų ir minkštų medžiagų bei prabangių sėdynių.

Erdvesnis bagažo skyrius

Dėl universalių 60:40 santykiu dalijamų nulenkiamų galinių sėdynių išplečiamos „Civic“ krovumo galimybės. Nustebsite, kas gali tilpti jūsų automobilyje. Didesnė talpa užtikrinama ir dėl plataus bagažinės dangčio, per kurį sudėti ir išimti daiktus kur kas lengviau.

Galite lengvai pritaikyti „Civic“ bagažo skyriaus erdvę neįprastų formų daiktams vežti.

Vairuotojo vieta tobulai pritaikyta visoms vairavimo situacijoms. Sėdėdami vairuotojo vietoje puikiai jausite ir valdysite savo „Civic“ ir, kai tik panorėsite, galėsite mėgautis įtraukiančiu sportišku vairavimu.

Varomoji jėga

Iš pagrindų atnaujintas ir su naujos kartos varikliais, kuriais užtikrinamas puikus valdymas.

Kad vairuoti „Civic 5D“ būtų dar maloniau, jam suteikta lengvesnė, bet standesnė važiuoklė. Galite rinktis iš dviejų turbokompresorinių variklių, komplektuojamų tiek su 6 pavarų mechanine, tiek su 7 pavarų CVT transmisija.

HONDA SENSING

„Honda SENSING“ – tai viena pažangiausių saugos technologijų sistemų, skirtų jums ir jūsų keleiviams apsaugoti.

CMBS susidūrimo sušvelninimo stabdžių sistema su pėsčiųjų atpažinimo savybe
Jei yra susidūrimo su transporto priemone ar pėsčiuoju tikimybė, ši funkcija praneša apie pavojų, taip pat sumažina važiavimo greitį, kad padėtų kuo labiau sumažinti bet kokio smūgio padarinius.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema
Jei automobilis išvažiuoja iš juostos neįjungus posūkio signalo, mirksi įspėjamasis ir siunčiamas garsinis signalas, kad atkreiptų Jūsų dėmesį ir galėtumėte vairu pakeisti judėjimo trajektoriją.

Nukrypimo kelyje sušvelninimo sistema
Ant priekinio stiklo sumontuota kamera aptinka ar automobilis nukrypsta iš kelio, ir, naudodama elektrinį vairo stiprintuvą, atlieka tikslias judėjimo korekcijas, kad išlaikytų transporto priemonę eismo juostoje. Tam tikromis sąlygomis ji taip pat gali įjungti stabdžius.

Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema
Padeda išlikti eismo juostos viduryje, dėl mažesnio korekcijų vairu poreikio užtikrina mažiau įtampos keliantį vairavimą ir palengvina važiavimą greitkelyje.

Kelio ženklų atpažinimo sistema
Kelio ženklų atpažinimo sistema atpažįsta kelio ženklus ir ekrane pateikia šią informaciją jums. Vienu metu gali būti rodomi du kelio ženklai. 

Išmanusis greičio ribotuvas
Sumaniai sujungtos esamos reguliuojamo greičio ribotuvo ir kelio ženklų atpažinimo sistemos funkcijos, automatiškai nustatančios greičio apribojimą pagal kelio ženklų atpažinimo sistemos pateiktą informaciją.

Išmanioji prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema
Ši sistema aptinka, ar transporto priemonė, važiuojanti lygiagrečia eismo juosta, ketina įvažiuoti priešais jus ir iš anksto nustato jūsų „Civic“ greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą tarp jūsų ir priekyje važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti važiavimo greičio.

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimo mažu greičiu funkcija*
Ši funkcija palaiko nustatytą važiavimo greitį ir leidžia nustatytu atstumu sekti priekyje važiuojančią transporto priemonę. Jei aptikta transporto priemonė sustoja, funkcija lėtina ir sustabdo jūsų transporto priemonę nespaudžiant stabdžių pedalo koja. Priekyje esančiam automobiliui pajudėjus, tiesiog spustelėkite akceleratorių, ir funkcija vėl ims veikti.

ATVERKITE VAIRAVIMO ZONĄ

Žvilgtelėkite į vidų ir atraskite visas nepaprastas ypatybes, dėl kurių „Civic 5D“ yra toks išskirtinis ir universalus hečbekas.

PASIRINKITE SAU TINKAMIAUSIĄ GREITĮ

Kad ir koks jūsų vairavimo stilius, „Civic 5D“ prie jo prisitaikys.

Mėgstantiems mechaninę transmisiją „Civic 5D“ siūlo itin sklandžiai veikiančią mechaninę 6 pavarų dėžę, kurią naudojant bus galima išnaudoti visą variklio sūkių diapazoną ir mėgautis tiksliu bei sportišku pavarų perjungimu.

Atsipalaiduokite
Tiems, kam prie širdies ramesnis vairavimas, patiks mūsų naujoji 7 pavarų automatinė CVT transmisija. Jos išskirtinis bruožas – vikrus ir tolygus greitėjimas, tačiau kada tik panorėję galite perjungti pavaras ant vairaračio sumontuotomis mentelėmis – visai kaip lenktyniniame automobilyje. Renkatės jūs.