Kalba Uždaryti

Spustelėkite, jei norite pakeisti kalbą

SUKURTAS VAIRUOTI

Mūsų naujasis keturių durų „Civic“ buvo kuriamas daug dėmesio skiriant vairuotojo poreikiams. Tai erdvus ir komfortiškas automobilis, išsiskiriantis jaudinančiomis dinaminėmis charakteristikomis ir apginkluotas pažangiomis saugos technologijomis.

Scroll

Rafinuotas ir modernus

Visiškai atnaujinto dizaino ir konstrukcijos „Civic 4D“ būdingas išskirtinis charakteris ir siela.

RAFINUOTAS IR IŠSKIRTINIS

Naujasis keturių durų „Civic“ pasižymi unikaliu charakteriu.

Iš pagrindų atnaujintas dizainas ir konstrukcija, pirkėjų pasirinkimui siūlomi du įspūdingi VTEC TURBO varikliai ir visiškai nauja važiuoklė – idealus dinamikos ir valdymo derinys.

INDIVIDUALUS BRAIŽAS

Naudodami originalius „Honda“ aksesuarus, prisitaikykite automobilį pagal savo skonį.

Yra daug įvairių keturdurio „Civic“ personalizavimo būdų. Galite rinktis mūsų siūlomus aksesuarų paketus arba atskirus aksesuarus.

„HONDA SENSING“

TROŠKIMAS VAIRUOTI

Sportiškas valdymas ir sklandus važiavimas.

Keturių durų „Civic“ komplektuojamas su mechanine šešių pavarų dėže, užtikrinančia sportišką ir greitą pavarų perjungimą visame sūkių diapazone.

Išskirtinis sklandumas
Galite rinktis ir mūsų naująją septynių pavarų CVT automatinę transmisiją. Ji ne tik sklandžiai ir lengvai perjungia pavaras, bet ir leidžia mėgautis sportiškesniu vairavimu naudojantis ant vairo įrengtomis pavarų perjungimo svirtelėmis.

Pasirinkę keturių durų „Civic“ automobilį su bepakope (CVT) transmisija, galite naudotis visiškai automatinės pavarų dėžės privalumais ir keisti pavaras ant vairo esančiomis svirtelėmis.

Mechaninė šešių pavarų dėžė užtikrina tikslų pavarų perjungimą, tiesiogiai ir akimirksniu reaguodama į Jūsų komandas.

DAR DIDESNIS SAUGUMO JAUSMAS

„Honda SENSING“ – tai modernių funkcijų paketas, skirtas apsaugoti jus ir jūsų keleivius.

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema
Jei nustatoma, kad galite susidurti su transporto priemone ar pėsčiuoju, ši funkcija įspės apie pavojų ir sumažins jūsų greitį, kad padėtų sušvelninti susidūrimą.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema

Jeigu automobilis ims krypti iš eismo juostos nerodant posūkio, jus apie tai įspės vaizdiniai ir garsiniai signalai.

Apsaugos krypstant iš kelio sistema
Ant priekinio stiklo sumontuota kamera nustatoma, ar automobilis krypsta iš kelio ir, naudojant elektrinį vairo stiprintuvą, švelniai pakoreguojama važiavimo kryptis, kad išliktumėte savo eismo juostoje. Tam tikromis sąlygomis sistema gali ir stabdyti.

Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema
Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje važiuojant greitkeliu – vairuotojui nebereikia daryti tiek daug korekcinių vairo judesių.

 

 

 
 

Kelio ženklų atpažinimo sistema
Kelio ženklų atpažinimo sistema atpažįsta kelio ženklus ir jų informaciją rodo ekrane. Vienu metu gali būti rodomi du ženklai.

Išmanus greičio ribotuvas
Protingai sujungia esamo reguliuojamojo greičio ribotuvo veikimą su kelio ženklų atpažinimo sistema ir automatiškai nustato tokią važiavimo greičio ribą, kokią aptinka kelio ženklų atpažinimo sistema.

Išmani prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema
Ši funkcija nustato, kai gretima juosta važiuojantis automobilis ketina persirikiuoti į jūsų juostą priešais jus, ir iš anksto sumažina „Civic“ greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą iki priekyje jūsų važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti greičio pačiam.

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimu nedideliu greičiu

Ši funkcija palaiko nustatytą pastovų greitį ir sekimo paskui priešais važiuojantį automobilį atstumą. Jeigu aptiktasis automobilis sustos, jūsų „Civic“ irgi sumažins greitį ir sustos – jums net nereikės laikyti kojos ant stabdžių pedalo. Jeigu norite važiuoti toliau, tiesiog paspauskite akceleratorių.