„HONDA“ PASAULIS

SVAJONĖS GIMIMAS

„NETURĖDAMAS SVAJONIŲ, NIEKO NEPASIEKSI.“

Soichiro Honda buvo susitelkęs į sėkmę. Jis nuolat siekė tobulėti, judėti į priekį, kurti ir išbandyti įvairias idėjas. Jo svajonė padėti žmonėms pagerinti jų gyvenimą buvo jo kiekvieno sumanymo varomoji jėga.

 

ISTORINIAI MOMENTAI

Svajonių ir ambicijų kupinas Soichiro Honda niekuomet neketino likti Japonijoje – jis pasirinko Europą, 1963 m. atidarydamas gamyklą Belgijoje. Tai buvo pirmasis iš daugybės jo žingsnių, siekiant dalytis savo idėjomis ir produktais su žmonėmis iš viso pasaulio.

 

LEGENDINĖS LENKTYNĖS

1964 m. mes pasirodėme Vokietijos „Grand Prix“ lenktynėse su savo nuosavu „Formulės-1“ bolidu. Nuo šio istorinio momento prasidėjo daug naujų idėjų pagimdę ypatingi santykiai su legendiniais pilotais, tokiais kaip Surteesas, Brabhamas, o vėliau, aukso eros laikais, – su Prostu, Senna, Piquet ir Mansellu.

 

SVAJONĖS, NE GALUTINIAI TERMINAI

Iš pradžių „S2000“ neįtiko mūsų vyriausiajam inžinieriui Shigeru Uehara, kuris iš šio automobilio tikėjosi daugiau. Grąžindamas raktelius, jis paklausė: „Tai viskas, ką sugebate?“ Tą kartą jis buvo nusivylęs. Viskas pasikeitė po metų.

 

Scroll

Tikėkite svajonėmis

Visi galime įsivaizduoti puikius dalykus, tačiau paversti juos tikrove – visai kas kita.