Scroll

SPAUDOS PRANEŠIMAS

NAUJASIS „HONDA JAZZ e:HEV“ PATEKO Į 2021 M. „AUTOBEST“ KONKURSO FINALININKŲ SEPTINTUKĄ

  • • „Honda Jazz e:HEV“ tapo 2021 m. AUTOBEST konkurso „Best Buy Car of Europe“ finalininku.
  • • Naujas hibridinis „Jazz“ modelis yra lengvai valdomas, efektyvus ir greitai reaguoja į vairuotojo komandas.
  • • Naujausias įvertinimas patvirtina „Honda“ įsipareigojimą kurti pažangius ir bekompromisius produktus.

  •  

Naujausios kartos „Honda Jazz“ tapo vienu iš septynių finalininkų, pretenduojančių į prestižinį 2021 m. AUTOBEST konkurso „Best Buy Car of Europe“ apdovanojimą. Šiais metais pristatytas „Jazz“ hibridas atlieka svarbų vaidmenį „Honda“ bendrovei siekiant iki 2022 m. elektrifikuoti visus savo pagrindinius modelius Europoje.

Tai jau trečiasis kartas, kai „Honda“ automobilis patenka į AUTOBEST konkurso finalą. Šio konkurso finale 2016 m. varžėsi „HR-V“, o 2018 m. – „Civic“. AUTOBEST konkurso vertinimo komisija, kurią sudaro 31 įtakingiausias automobilių tema rašantis žurnalistas iš visos Europos, išrenka geriausiai įvairių Europos klientų poreikius atitinkantį automobilį.

 

„Jazz e:HEV“ ir „Jazz Crosstar e:HEV“ nustatė naujus šiuolaikinio automobilio dizaino ir pažangaus elektrinio mobilumo standartus. Naujausios kartos „Jazz“ išsiskiria lengvu valdymu, efektyvumu ir greita reakcija, taip pat visoje klasėje nepranokstamu salono erdvumu, komfortu ir praktiškumu. Šie nauji „Honda“ modeliai yra naujo „e:TECHNOLOGY“ asortimento dalis ir pirmieji iš šešių elektrifikuotų „Honda“ automobilių, kuriuos bendrovė yra numačiusi pristatyti Europoje iki 2022 m.
„e:HEV“ – specialiai „Jazz“ sukurta nauja sistema. Jos paskirtis – teikti nepakartojamą vairavimo malonumą. Sistemą sudaro du dideliu energijos tankiu pasižymintys elektriniai varikliai, 1,5 l i-VTEC benzininis variklis, ličio jonų akumuliatorius ir naujoviška transmisija su fiksuotu perdavimo skaičiumi. Visi šie darniai veikiantys komponentai užtikrina geriausią šioje klasėje degalų sąnaudų ir pagreitėjimo santykį. Intuityvios technologijos ir sklandus ryšys lengvai integruojami į kasdienį vairuotojo bei keleivių gyvenimą ir leidžia naudotis įvairiomis informacinėmis bei pramoginėmis paslaugomis.