Scroll

Spaudos pranešimas

„Honda“ spartina savo „Electric Vision“ strategijos įgyvendinimą, išsikeldama naują ambicingą tikslą iki 2022 m.

  • • Dėl sparčiai įgyvendinamos „Electric Vision“ strategijos visi „Honda“ modeliai Europoje bus elektrifikuoti iki 2022 m. – trejais metais anksčiau nei buvo planuota iš pradžių.
  • • Pristatytas naujas pasaulinis prekės ženklas „e:Technology“, kuriuo bus žymimi visi būsimi elektrifikuoti produktai – automobiliai, motociklai ir galios agregatai.
  • • Per artimiausius 36 mėnesius bus pristatyti šeši elektrifikuoti automobiliai.
  • • Greitai pasirodysiantys „Honda e“ elektromobilis ir hibridinis „Honda Jazz“ automobilis atliks pagrindinę funkciją bendrovei siekiant mažinti taršos rodiklius Europoje.
  • • „Honda“ ir Europoje lyderiaujanti elektros energijos tiekimo bendrovė „Vattenfall“ pasirašė ketinimų protokolą dėl lanksčių energijos tiekimo sutarčių, skatinančių naudoti atsinaujinančią energiją ir specialiai pritaikytų elektromobilių naudotojams, sudarymo.

 

 

„Honda“ toliau spartina savo elektrifikavimo planų įgyvendinimą Europoje, dabar užsimodama visus savo automobilius elektrifikuoti iki 2022 m. Amsterdame vykusiame renginyje „Electric Vision“ paskelbtą naują ambicingą tikslą bendrovė yra numačiusi pasiekti ne 2025 m., kaip buvo pranešta iš pradžių, bet trejais metais anksčiau. Tai rodo „Honda“ pasitikėjimą savo jėgomis kuriant ir taikant elektrinių bei hibridinių galios agregatų technologijas.

Dėl tokio spartaus plano įgyvendinimo per kitus 36 mėnesius bus pristatyti šeši elektrifikuoti modeliai su „Honda e“ ir nauju hibridiniu „Jazz“ priešakyje. 

„Honda Motor Europe“ vyresnysis viceprezidentas Tomas Gardneris taip pakomentavo šį įvykį: „Reglamentų, rinkos ir vartotojų elgsenos kaitos tempai Europoje rodo, kad elektrifikacija čia vyksta greičiau nei bet kuriame kitame pasaulio regione. Toliau augant pokyčių tempams, mes turime veikti greičiau, kad būtume pasirengę priimti šiuos iššūkius.

Su džiaugsmu pranešu, jog Europoje visi „Honda“ modeliai bus elektrifikuoti ne iki 2025 m., bet trejais metais anksčiau, t. y. iki 2022 m. pabaigos. Bus elektrifikuoti visi modeliai be išimties. Vos per 36 mėnesius.“

 

„e:Technology“ 

„Honda“ taip pat pristatė savo naują prekės ženklą „e: Technology“, kuris apjungs visus bendrovės elektrifikuotus produktus vienu bendru pavadinimu.

Automobiliams taikomas šis ženklas nurodys ne tik jų ekologines charakteristikas, bet ir galios agregato tipą. „Jazz“ bus pirmasis automobilis, pažymėtas „e:HEV“ ženklu, reiškiančiu, kad tai yra hibridinis elektromobilis.

Pažangi dviejų variklių hibridinė sistema, kuri bus montuojama naujajame „Jazz“ hečbeke, jau susilaukė plataus pripažinimo Europoje dėl savo išskirtinio efektyvumo realiomis sąlygomis ir ištobulintų charakteristikų pasirodžius 2019 m. „CR-V Hybrid“. 

Kitaip nei tradiciniuose hibriduose, kuriuose elektrinis variklis palaiko vidaus degimo variklį, „Jazz e:HEV“ vidaus degimo variklis padeda elektriniam varikliui, gamindamas elektros energiją. To rezultatas – sklandžiai važiuojantis ir sparčiai pagreitėjantis elektromobilis su unikalia „Honda“ valdymo technologija, kuris kartu pasižymi išskirtiniais ekologiniais rodikliais ir dovanoja tikrą vairavimo malonumą.

Naujosios kartos „Jazz“, kurio premjera įvyko 2019 m. Tokijo automobilių parodoje, prekyboje pasirodys 2020 m.

Per 36 mėnesius Europos regione bus pristatyti šeši elektrifikuoti modeliai

„Honda“ taip pat pranešė, kaip ji ketina pasiekti savo naują ambicingą tikslą – iki 2022 m. elektrifikuoti visus savo modelius Europoje. Per ateinančius 36 mėnesius Europos rinkoje pasirodys šeši elektrifikuoti modeliai, įskaitant naująjį „Jazz“ ir „Honda e“. Tai dar vienas akumuliatorinis elektromobilis ir serija modelių su „e:HEV“ technologija.

„Honda Motor Europe“ vyresnysis viceprezidentas Tomas Gardneris teigė: „Perėjimas prie elektrifikacijos iš pagrindų pakeis mūsų modelių asortimentą. Mes pritaikysime savo hibridinę dviejų variklių technologiją visuose modeliuose ir pristatysime daugiau akumuliatorinių elektromobilių rinkoje.“  

 

„Honda“ plėtoja savo energetikos valdymo verslą Europoje 

„Honda“ pranešė net tik apie savo automobilių asortimentą, bet ir apie naują savo energetikos valdymo verslo Europoje raidos etapą, paskelbdama apie bendradarbiavimą su didžiausia Europoje energijos tiekimo bendrove „Vattenfall“.

Ši partnerystė leis „Honda“ sudaryti pirmąją pasaulyje lanksčią energijos tiekimo sutartį, specialiai pritaikytą Europos elektromobilių savininkams. Tai didelis „Honda“ proveržis kuriant energetikos valdymo sprendimus, nes šis verslas yra bendrovės įgyvendinamos strategijos „Electric Vision“ Europoje pagrindas.

2019 m. spalio 23 d. pasirašytame ketinimų protokole abi bendrovės patvirtino planuojančios kurti ir pristatyti rinkai lanksčią energijos tiekimo sutartį, leidžiančią įkrauti elektromobilius ekonominiu požiūriu palankiausiu metu, priklausomai nuo tinklo apkrovos. Įvairių markių elektromobilių1 savininkams siūlomi tarifai taip pat skatins naudoti elektros energiją, gaunamą iš atsinaujinančių šaltinių, įskaitant hidroelektrines ir vėjo jėgaines. Tai padės „Honda“ įgyvendinti savo viziją – užtikrinti tvarios energijos tiekimą ateityje. Ši paslauga iš pradžių bus pradėta teikti Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje 2020 m., o vėliau ir kitose Europos šalyse.
Ši strategiškai svarbi partnerystė yra dar vienas „Honda“ žingsnis į priekį plėtojant savo energetikos valdymo verslą Europoje. Tai ilgainiui padės išplėsti buitinių įkroviklių, miestui pritaikytų įkrovimo sprendimų, komercinių energetikos paslaugų ir pažangių elektromobilių prijungimo prie elektros tinklo (V2G) technologijų naudojimą. 

Pastabos redaktoriams

1Priklausomai nuo automobilio suderinamumo 

Apie „Vattenfall“ bendrovę

„Vattenfall“ – Švedijos energetikos bendrovė, išimtine nuosavybės teise priklausanti Švedijos valstybei. Pagrindinės rinkos, kuriose ji veikia, yra Švedija, Vokietija, Nyderlandai, Danija ir Jungtinė Karalystė. „Vattenfall“ yra viena didžiausių Europoje atsinaujinančios energijos gamintojų. Jos tikslas – per vienos kartos laikotarpį užtikrinti galimybę visiškai atsisakyti fosilinio kuro. „Vattenfall“ valdo daug hidroelektrinių, vėjo ir saulės jėgainių, tarp jų vieną didžiausių pasaulyje jūrinių vėjo jėgainių parkų Thanet rajone, Jungtinėje Karalystėje.