Scroll

Spaudos pranešimas

Naujasis „Honda CR-V“ pelnė penkias „Euro NCAP“ žvaigždutes

  • Remiantis šiandien paskelbtais „Euro NCAP“ atliktų naujausių saugumo bandymų rezultatais, naujasis „Honda CR-V“ pelnė maksimalų įvertinimą – penkias žvaigždutes. „CR-V“ išsiskiria unikalia kėbulo konstrukcija su geriausiais klasėje tvirtumo ir standumo rodikliais bei gausiu aktyviosios saugos technologijų komplektu.

    Pagal koncepciją „visapusiškas saugumas susidūrimo metu“ sukurta platformos konstrukcija apima „Honda“ išskirtinį naujos kartos ACE™ (Advanced Compatibility Engineering) kėbulo karkasą. Ši konstrukcija sudaryta iš daugybės tarpusavyje sujungtų struktūrinių elementų, kurie padeda tolygiau paskirstyti smūgio energiją, sumažinti smūgio jėgą keleivių zonoje įvykus susidūrimui ir užtikrina priekinės bei galinės dalių ir šonų atsparumą smūgiams.

    Pasyviosios saugos įrangą naujajame „CR-V“ papildo aktyviosios saugos ir vairuotojo pagalbinių technologijų komplektas „Honda Sensing™“. „Honda Sensing™“ yra gausiausias klasėje saugos technologijų rinkinys. Jį sudarančios sistemos naudojasi radaro ir kameros siunčiama informacija, taip pat pažangiais jutikliais, kad įspėtų vairuotoją apie pavojingas situacijas ir jam padėtų.

    Naujasis „Honda CR-V“ prisijungė prie kitų sėkmingai „Euro NCAP“ bandymus atlaikiusių ir maksimalų penkių žvaigždučių įvertinimą pelniusių „Honda“ modelių – „Jazz“, „HR-V“ ir „Civic“.