Scroll

Spaudos pranešimas

2019 m. ženevos automobilių parodoje numatyta pasaulinė naujojo „Honda“ elektromobilio premjera


  • „Honda“ patvirtino, jog 2019 m. Ženevos automobilių parodoje įvyks pasaulinė jos naujojo elektromobilio prototipo premjera.

  • • Pristatytas išankstinis prototipo dizaino eskizas.

  • • Tai dar vienas „Honda“ žingsnis į priekį, siekiant savo užsibrėžto tikslo – užtikrinti, kad iki 2025 m. du trečdalius bendrovės pardavimo apimties Europos rinkoje sudarytų elektrifikuoti automobiliai.


„Honda“ patvirtino, jog 2019 m. kovo mėn. vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje laukia pasaulinė jos naujojo elektromobilio prototipo premjera.

Naujasis „Honda“ elektromobilis sukurtas orientuojantis į funkcionalumą ir minimalizmą. Tai byloja prototipo eskizas, pristatantis gryną, paprastą ir išskirtinį dizainą. Prototipo įvaizdis atspindi akivaizdžią sąsają su „Honda“ koncepciniu modeliu „Urban EV“, pirmą kartą pasirodžiusiu 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje. 

Šis debiutas yra dar vienas „Honda“ žingsnis įgyvendinant savo „Electric Vision“ koncepciją, kurią pasitelkdama bendrovė siekia iki 2025 m. elektrifikuoti du trečdalius savo Europoje parduodamų automobilių. Atskirose rinkose serijinė automobilio versija prekybos salonus pasieks dar šiais metais.