SPAUDOS PRANEŠIMAS

„HONDA“ PRISTATO ATNAUJINTĄ „SUPERMINI“ KLASĖS „JAZZ“ MODELĮ SU NAUJU VARIKLIU

2017, Rugpjūčio 15

  • Automobilio išvaizda tapo sportiškesnė, siūloma nauja „Dynamic“ komplektacija.
  • „Jazz“ modelį pirmą kartą bus galima rinktis su 130 AG benzininiu varikliu.
  • Jis išliko toks pat nepranokstamas savo universalumu ir erdvumu – šio automobilio salonas yra didžiausias klasėje.
  • Naujojo modelio užsakymai Europoje bus priimami nuo rugsėjo mėn.

Prieš 2017 m. Frankfurto automobilių parodą pasirodė atnaujintas „Honda Jazz“ modelis. Naujasis „Jazz“ išsiskiria ne tik išorės dizaino ir salono apdailos pakeitimais. Pirmą kartą Europoje šį modelį bus galima rinktis su 130 AG (96 kW) 1,5 l „i-VTEC“ benzininiu varikliu.

„Jazz“ išorės pakeitimai atspindi naujausią „Honda“ automobilių stiliaus koncepciją, apimančią charakteringus „Solid Wing Face“ dizaino priekinius žibintus ir groteles. Priekinis buferis išsiskiria aštresnėmis formomis ir išraiškingesniais kontūrais aplink ventiliacijos angas. Gale negilias grotelių sekcijas jungia blizgi juoda apdailos juostelė virš trapecinės apatinės sekcijos. Išorės atnaujinimus užbaigia siūlomas naujas metalo blizgesio „Skyride Blue“ atspalvis.

130 AG „Honda“ benzininis variklis yra ypač galingas, sunaudoja mažai degalų ir atitinka griežčiausius „Euro 6“ taršos standartus. Automobilio su šiuo varikliu ir papildomai komplektuojama CVT automatine transmisija degalų sąnaudos siekia 5,4 l/100 km, o CO2 kiekis – 124 g/km. Siekiant užtikrinti greitesnę tiesioginę reakciją, atitinkamai patobulinta ir CVT sistema.

130 AG benzininis variklis sudaro dalį naujos „Dynamic“ komplektacijos, į kurią įtrauktas plonesnis priekinis difuzorius po apatinėmis grotelėmis ir trijų dalių difuzorius galiniame buferyje – abu papuošti sportinio stiliaus raudona apdailos linija. Į „Dynamic“ įrangos sąrašą taip pat įtraukti priekiniai šviesos diodų žibintai, priekiniai rūko žibintai, šoniniai apatiniai gaubtai, bagažinės durelių aptakas ir blizgūs juodi 185/55 R16 lengvojo lydinio ratlankiai. Iš salono įrangos atnaujinimų minėtini apmušalai su unikaliais plonais ruoželiais ir oda trauktas vairas bei pavarų perjungimo svirtelės antgalis. Visą šią apdailą paryškina oranžinės siūlės.

Naujasis „Honda Jazz“ yra neįtikėtinai universalus, kaip ir jo pirmtakas. Jam būdinga ypač talpi (354 litrų) bagažinė (nulenkus galines sėdynes ji padidėja iki 897 litrų) ir erdviausias visoje klasėje salonas. Įrengta ypač praktiška 60:40 santykiu dalijamų „Honda“ sėdynių sistema „Magic Seat“ siūlo daugybę salono išdėstymo variantų (didžiausias krovinio ilgis – 2480 mm, o didžiausias aukštis – 1280 mm).

Kaip standartinė įranga „Jazz“ automobilyje montuojama nuolatinio greičio palaikymo sistema, šildomos sėdynės, automatiniai priekiniai žibintai ir saugos sistema „City-Brake Active“. Į aukštesnio lygio komplektacijas įtraukta „Honda Connect“ informacinė ir pramoginė sistema su 7 colių ekranu, automobilio statymo galinio vaizdo kamera, beraktė įėjimo ir variklio užvedimo sistema, taip pat pažangios saugos technologijos, tokios kaip įspėjimo apie susidūrimo iš priekio pavojų, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo ir kelio ženklų atpažinimo sistemos.

102 AG 1,3 l „i-VTEC“ benzininis variklis ir toliau bus siūlomas visoms „Jazz“ versijoms, išskyrus modelius su nauja „Dynamic“ komplektacija.

Atnaujinto „Honda Jazz“ užsakymai visoje Europoje bus priimami nuo rugsėjo mėn., o pirmieji modeliai pasirodys 2018 m. sausį.