Honda

Originalios atsarginės dalysSTABDŽIŲ TRINKELĖS / DISKAI
pix
TEPALO FILTRAI
pix
ORO FILTRAI
pix
SALONO FILTRAI
pix
KURO FILTRAI
pix
AKUMULIATORIAI
pix
VALYTUVAI

Akumuliatorius paleidžia variklį ir tiekia energiją elektrinėms dalims tokioms kaip šviesos ir garso sistema, tačiau yra naudojamas kiekvieno automobilio kompiuterių ir valdymo įrenginių palaikymui.


 
„HONDA“ AKUMULIATORIAUS PATIKRA, SPECIFINĖ PASLAUGA

Kad žinotumėte, ar jūsų akumuliatorius pakankamai galingas, „Honda“ siūlo atlikti akumuliatoriaus diagnostiką. Naudodami specialius testerius mūsų „Honda“ specialistai gali nuspręsti, ar akumuliatorius yra susidėvėjęs ar tik sumažėjusi jo įkrova.  Kodėl svarbu naudoti
originalius „Honda“ akumuliatorius?


  AUKŠTA VARIKLIO UŽVEDIMO KOKYBĖ

Originalūs „Honda“ akumuliatoriai tikrai pagerina elektros efektyvumą panaudojant specialaus lydinio plokštes. Dėl mažos varžos separatoriaus jie pasižymi puikiomis užvedimo savybėmis netgi spaudžiant dideliam šalčiui.

  ILGAAMŽIŠKUMAS

60 % ilgaamžiškesnis palyginti su standartiniu akumuliatoriumi, tai yra būdas jaustis saugiai ilgą laiką.

  ILGAI NEREIKALAUJA PRIEŽIŪROS

Originalūs „Honda“ akumuliatoriai užkerta kelią perkrovimui ir sumažina elektrolito nuostolius. Taip pat ilgai nereikia elektrolito papildyti vandeniu.

 
LABAI SVARBU

Visuomet naudokite originalų „Honda“ EFB akumuliatorių automobiliams „Idle Stop“ sistema, niekada nenaudokite įprasto akumuliatoriaus, nes „Idle Stop“ sistema neveiks taip, kaip numatyta, ir sutrumpės akumuliatoriaus tarnavimo laikas.

Be to, automobiliuose su „Idle Stop“ sistema yra akumuliatoriaus jutiklis.